Salon

V komfortním prostředí salonu Petra Vavřičková "BEAUTY BY ME" nabízíme zkrášlující služby pro celé tělo. Profesionálně vyškolený personál Vám poskytne ucelené služby v oblasti kosmetiky, kadeřnictví, manikury, pedikury a v péči o tělo. Pracujeme s pleťovou kosmetikou Payot, vlasovou péčí L´oreal a nehtovou ORLY. Jsme připraveni splnit Vaše přání a naplnit Vaše očekávání.

Těšíme se na Vaší návštěvu Petra Vavřičková a kolektiv

Kosmetika

Nabízíme ošetření francouzskou kosmetikou Payot a českou bylinnou kosmetikou Karel Hadek. Vaše pleť je Vaše bohatství a zaslouží si tu nejlepší možnou péči.

Masáže a rituály celého těla

DETOX / RELAX

  Kadeřnictví

  Vaše vlasy ošetříme francouzskou kosmetikou L´Oréal. 

  Manikúra a pedikúra

  • Pedikúra: mokrá / wellness
  • Manikúra: Orly

   VacuShape

   Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým pod tlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří cukry. Pod tlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobení kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikace hladší a jemnější.

   Doporučujeme nárazovou terapii minimálně 20 aplikací 3x týdně po dobu 6-ti týdnů pro maximální nastartování látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým a centimetrovým úbytkům).

   Doporučuje se 10-ti minutové zahřátí organismu před samotnou aplikací (BodyRoll, rotoped atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází tak ke spalování tuku od první minuty. V případě "studeného" startu se tak děje až od 6.-10. minuty.

   BodyRoll

   Rotační masáže tvarují postavu, odstraňují celulitidu, zmenšují objem masírovaných partií, zpevňují podkoží. Během ošetření dochází k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů a změkčení pooperačních jizev. Podporují látkovou výměnu, podporují prokrvení.


    Dárkové poukazy

    • certifikáty na zážitek
    • záruka dobré nálady, dokonalé relaxace, která zajistí celkové uvolnění těla a mysli
    • dárkové poukazy v hodnotě dle Vašeho přání